Kontakt

Biuro

Arl-meble Rafał Lach
ul. Kasprowicza 119a lok. 117
01-949 Warszawa

Tel.: +48 222 55 39 13
E-mail: biuro@arlmeble.com


Magazyn

Celejów 2
08-470 Wilga
Otwarty w każdą środę w godz. 9:00 – 17:00Zadzwoń do nas

Rafał Lach

Właściciel

E-mail: r.lach@arlmeble.com

Agnieszka Jagieła

Specjalista ds. kluczowych klientów

Kom.: +48 512 925 273
E-mail: a.jagiela@arlmeble.com

Maciej Skawiński

Specjalista ds. kluczowych klientów

Kom.: +48 720 803 700
E-mail: m.skawinski@arlmeble.com


Formularz kontaktowy


  captcha
  Wyślij kopię wiadomości do mnie

  Administratorem danych osobowych jest Arl-meble Rafał Lach, ul. Kasprowicza 119a/117, Warszawa. Wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgoda obejmuje wszystkie czynności przetwarzania dokonywane przez PPHU FAZA we wskazanym w zgodzie celu. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do wycofania zgody na przetwarzania danych osobowych w każdym momencie w dowolnej formie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dowiedz się więcej na temat "Polityka prywatności i ochrona danych osobowych"

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Arl-meble Rafał Lach, ul. Kasprowicza 119a/117, Warszawa jako Administratora Danych Osobowych w celu obsługi ww. zapytania. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez Arl-meble Rafał Lach, ul. Kasprowicza 119a/117, Warszawa jako Administratora Danych Osobowych, w celu realizacji działań marketingowych i promocyjnych. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Arl-meble Rafał Lach, ul. Kasprowicza 119a/117, Warszawa za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail oraz nr telefonu informacji handlowych dotyczących jego produktów i usług. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne i bezterminowe. Osoba, której dane dotyczą ma w każdej chwili prawo dostępu, możliwość poprawienia, zmiany lub usunięcia swoich danych.