Nowe meble biurowe WUTEH

meble biurowe wuteh

Funkcjonalne meble biurowe WUTEH – Warszawa i okolice

Jesteśmy przedstawicielem fabryki mebli biurowych WUTEH. Meble biurowe WUTEH to rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników zapewniając komfort pracy niezależnie od warunków oraz osobistych preferencji. Oferta marki obejmuje biurka, stoły i stoliki, szafy i kontenery, krzesła biurowe oraz elementy tapicerowane – wszystko, co niezbędne do urządzenia nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni biurowej.

Klientów poszukujących niezawodnych mebli biurowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z wyrobami marki WUTEH. Meble biurowe marki WUTEH wyprzedzają nasze potrzeby oferując dogodne i wygodne rozwiązania problemów, zapewniając ergonomię stanowiska pracy.

Biurka i elementy tapicerowane – meble biurowe WUTEH

Biurka regulowane elektrycznie na wysokość WUTEH  należą do bardzo ciekawych produktów, które mogą w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy jakości pracy biurowej. Płynne ustawienie wysokości pozwala na szybkie dostosowanie wysokości biurka do charakteru pracy – w zależności od bieżących potrzeb to samo biurko możemy wykorzystywać zarówno w trybie pracy siedzącej, jak i stojącej.

Elementy tapicerowane to szeroki wybór rozwiązań, których  funkcjonalność bezpośrednio przekłada się na ergonomię w biurze. Ścianki działowe i panele to nie tylko poprawa komfortu akustycznego, ale także rozwiązanie wspierające koncentrację i produktywność. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnym kształtom i wymiarom, elementy wyposażenia służące pochłanianiu dźwięków mogą pełnić również funkcję dekoracyjną.


SYSTEMY BIUREK

W Fabryce WUTEH, meble do biura cechują się różnorodnością stelaży oraz wymiarów i kształtów blatów pozwalają na na dowolną aranżację przestrzeni biurowych. W naszej ofercie są ponadczasowe biurka o stelażu klasycznym – Vega, Polo, Aura, a także meble do biura o nowoczesnym wystroju: Nomo, Focus, Flex i Geos. Systemy takie jak Komo, Flex i Aura wyposażone są w …


BIURKA Z REGULACJĄ ELEKTRYCZNĄ SELKO


STOŁY I STOLIKI

W ofercie duże komfortowe stoły konferencyjne, a także wygodne stoliki do spotkań kawowych. Stanowią obowiązkowe uzupełnienie powierzchni biurowej. Polecamy również stoły składane, które dzięki mobilnym rozwiązaniom pozwolą na szybką organizację szkoleń i spotkań o rożnym charakterze.


SZAFY I KONTENERY

Szeroki wybór szaf i regałów, daje wiele możliwości do zorganizowania przestrzeni w biurze. Polecamy cztery wysokości szaf, a w każdej z nich wiele propozycji na przechowywanie dokumentów: regały, szafy z drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjami. W ofercie kontenery mobilne oraz szafki dopasowane do wysokości biurek, które są doskonałym uzupełnieniem biurek.


ELEMENTY TAPICEROWANE


KRZESŁA BIUROWE

Produkty polskich, renomowanych firm odpowiadają najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa. Krzesła tych firm, dzięki swojej niezawodności i funkcjonalności trafiają do biur, openspace-ów, poczekalni, recepcji czy holi hotelowych.