Meble Nowe

Jesteśmy przedstawicielem fabryki mebli biurowych WUTEH.

Biurka regulowane elektrycznie na wysokość należą do bardzo ciekawych produktów, które mogą w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy jakości pracy biurowej. Płynne ustawienie wysokości pozwala na szybkie dostosowanie wysokości biurka do charakteru pracy.

Elementy tapicerowane: Ścianki działowe i panele to nie tylko poprawa komfortu akustycznego, ale także rozwiązanie wspierające koncentrację i produktywność. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, różnym kształtom i wymiarom, elementy wyposażenia służące pochłanianiu dźwięków mogą pełnić również funkcję dekoracyjną.


SYSTEMY BIUREK

W Fabryce WUTEH, meble do biura cechują się różnorodnością stelaży oraz wymiarów i kształtów blatów pozwalają na na dowolną aranżację przestrzeni biurowych. W naszej ofercie są ponadczasowe biurka o stelażu klasycznym – Vega, Polo, Aura, a także meble do biura o nowoczesnym wystroju: Nomo, Focus, Flex i Geos. Systemy takie jak Komo, Flex i Aura wyposażone są w …


BIURKA Z REGULACJĄ ELEKTRYCZNĄ SELKO


STOŁY I STOLIKI

W ofercie duże komfortowe stoły konferencyjne, a także wygodne stoliki do spotkań kawowych. Stanowią obowiązkowe uzupełnienie powierzchni biurowej. Polecamy również stoły składane, które dzięki mobilnym rozwiązaniom pozwolą na szybką organizację szkoleń i spotkań o rożnym charakterze.


SZAFY I KONTENERY

Szeroki wybór szaf i regałów, daje wiele możliwości do zorganizowania przestrzeni w biurze. Polecamy cztery wysokości szaf, a w każdej z nich wiele propozycji na przechowywanie dokumentów: regały, szafy z drzwiami skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjami. W ofercie kontenery mobilne oraz szafki dopasowane do wysokości biurek, które są doskonałym uzupełnieniem biurek.


ELEMENTY TAPICEROWANE


KRZESŁA BIUROWE

Produkty polskich, renomowanych firm odpowiadają najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa. Krzesła tych firm, dzięki swojej niezawodności i funkcjonalności trafiają do biur, openspace-ów, poczekalni, recepcji czy holi hotelowych.