Wynajem, wypożyczenie mebli biurowych

Świadczymy usługi wynajmu mebli biurowych 

Meble biurowe są niezbędnym elementem wyposażenia każdej firmy, dlatego ich zakup stanowi jeden z pierwszych kroków podczas inicjowania działalności. Nie ma znaczenia, czy Państwa firma jest niewielkim, jednoosobowym przedsiębiorstwem czy też wielooddziałowym zakładem, który właśnie otwiera nowy biurowiec. W każdej sytuacji na starcie inwestycja w wyposażenie jest znacznym ograniczeniem kapitału, który można wykorzystać bardziej efektywnie. Wynajem mebli biurowych to doskonała alternatywa dla zakupu, dzięki której zmniejszą się wydatki na starcie, a wzrośnie szansa rozwoju produkcji.

Korzystając z usług naszej firmy zyskujecie Państwo nie tylko szanse na bardziej racjonalne wykorzystanie kapitału, ale też możliwość wyboru wyposażenia, które najlepiej odzwierciedli klimat i ideę działalności Waszej firmy. Nasza wypożyczalnia mebli biurowych posiada w ofercie zarówno nowe, eleganckie wyposażenie biurowe, jak i sprzętu używane – tańsze, ale nie mniej komfortowe, które pozwolą Państwu rozłożyć w czasie wydatki na wyposażenie. Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności, ale wyposażenie dowieziemy również do Państwa firmy w innym mieście.

Wypożyczalnia mebli biurowych w Warszawie

Inwestować własne środki? Może kredyt, może leasing? A może po prostu wynająć. Bez angażowania gotówki, bez zbędnych formalności bez niepotrzebnej straty czasu i energii. Wypożyczalnia mebli biurowych to jedno z najlepszych i zarazem nowoczesnych rozwiązań.

Firma Arlmeble oferuje Państwu wynajem nowych i używanych mebli biurowych na dowolny okres, bez względu na ilość stanowisk pracy oraz miejsca ich dostarczenia.

Szybko i profesjonalnie umeblujemy Twoje biuro.


Dlaczego warto


 • koszt wynajmu mebli jest dużo niższy niż dokonanie ich zakupu
 • nie ma potrzeby angażowania jednorazowo większych środków, które można przeznaczyć na działalność operacyjną firmy
 • nie ma potrzeby dokonywania odpisów amortyzacyjnych zakupionego wyposażenia
 • mogą Państwo pracować w oczekiwaniu na „wymarzone” meble
 • nie mają Państwo problemu “niepotrzebnych” mebli, oraz ich magazynowania
 • w razie potrzeby (rozbudowy firmy, biura) możecie Państwo na bieżąco doposażyć biuro o nowe elementy
 • możliwość aranżacji wnętrz wybranymi meblami.

Informacje dotyczące wynajmu


 • Minimalny okres wynajmu – 1 dzień
 • Obszar wynajmu – cała Polska
 • Bardzo bogaty wybór mebli nowych oraz pełen asortyment dostępny w naszym magazynie mebli używanych
 • Oferta na wynajem, zawsze jest ustalana indywidualnie

Wynajem obejmuje


biurka pracownicze i gabinetowe, kontenery z szufladami, szafy aktowe, szafki, stoły konferencyjne, krzesła pracownicze, krzesła konferencyjne, gabinetowe oraz wszystkie akcesoria biurowe, a także inne elementy wyposażenia biura – do ustalenia.