fbpx

Używane hokery

Hokery to wysokie stołki lub krzesła, które umożliwiają wygodne siedzenie przy wyższych blatach. Spotykane są najczęściej w barach, pubach i podobnych lokalach, jednak niektórzy wybierają je także do swoich domów czy do biur. Tego typu meble są tworzone z myślą o intensywnym użytkowaniu, dlatego ich trwałość może wynosić nawet kilkanaście lat. Nic więc dziwnego, że używane hokery w dobrym stanie cieszą się taką popularnością!

Używane hokery – dla kogo?

Urządzają Państwo lokal gastronomiczny, biuro, mieszkanie lub inną dowolna przestrzeń, w której znajdzie się miejsce na hokery? A może potrzebujecie tego rodzaju mebli przy jednorazowym wydarzeniu? Niezależnie od okoliczności, jesteśmy w stanie dostarczyć Wam świetne meble w jeszcze lepszej cenie. Decydując się na zakup lub wynajem tych używanych, można liczyć na spore oszczędności bez rezygnacji z jakości. To również przyjazne środowisku podejście, które pozwala ograniczyć konsumpcję i produkcję śmieci.

Hokery używane to również bardzo praktyczne rozwiązanie, gdy np. organizujemy stoisko targowe o ograniczonej przestrzeni i budżecie, a jego wielkość wymaga od nas nieszablonowego myślenia i oszczędności. Hokery używane (Warszawa), które mamy w swojej ofercie, wykonane są z trwałej chromowanej lub lakierowanej stali, choć nie brakuje również modeli drewnianych lub tapicerowanych. Niektóre z nich posiadają regulację wysokości, dzięki czemu ich użytkowanie będzie jeszcze przyjemniejsze dla osób o różnym wzroście.

Używane hokery – nasza oferta

W naszej ofercie znajdują się używane hokery idealne m.in. do:

  • – baru, pubu,
  • – restauracji,
  • – klubu,
  • – biura,
  • – domu.

Proponujemy meble wysokiej jakości, od renomowanych producentów, dokładnie zbadane i opisane pod względem sprawności technicznej i stanu wizualnego. Dzięki ich różnorodności z całą pewnością znajdą Państwo u nas coś dla siebie. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i wynajmem używanych hokerów oraz innych mebli. Współpracujemy z firmami i klientami indywidualnymi z Warszawy i całej Polski. Zapraszamy!

Oprócz hokerów oferujemy inne tanie meble używane – między innymi krzesła biurowe, kontenery biurowe czy biurka.