O nas

Arl-meble od kilkunastu lat specjalizuje się w wyposażeniu i aranżacji pomieszczeń biurowych. Wykonujemy projekty aranżacji ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów.

Proponujemy meble biurowe nowe i używane, meble na zamówienie, zabudowy kuchni, szaf wnękowych, garderoby, krzesła i fotele, jak również transport i montaż mebli. Posiadamy w ofercie meble i krzesła najbardziej znanych firm polskich i zagranicznych.

Zatrudniamy doświadczonych ludzi, którzy zapewnią państwu obsługę na najwyższym poziomie. Pomagamy w stworzeniu pełnego wdzięku pomieszczenia, które zadowoli państwa funkcjonalnością.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, tworzymy również meble i zabudowy na specjalne zamówienie.

Jedną z naszych specjalności jest serwis mebli w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny, jesteśmy otwarci na każdą propozycję, proponujemy rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Pomagamy Państwu w stworzeniu, w biurze ergonomicznych stanowisk pracy.

Proponowane przez nas meble są wielofunkcyjne, a przede wszystkim trwałe i stabilne w eksploatacji. Precyzyjnie wykonane meble, z materiałów najlepszej jakości, cieszą swoim oryginalnym wyglądem.

Klienci zawsze mogą liczyć na wszelką pomoc. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym projektom.

Zapraszam do współpracy
Rafał Lach
Właściciel

Działamy od

m2 powierzchni magazynowej

%

Zadowolonych klientów

Ponad 1000 produktów w ofercie

Zadzwoń do nas

Rafał Lach

Właściciel

e-mail: r.lach@arlmeble.com

Agnieszka Jagieła

Specjalista ds. kluczowych klientów

kom.: +48 512 925 273
e-mail: a.jagiela@arlmeble.com

Maciej Skawiński

Specjalista ds. kluczowych klientów

kom.: +48 720 803 700
e-mail: m.skawinski@arlmeble.com