Przeprowadzki

Kompleksowa usługa- obejmująca nie tylko pakowanie, zabezpieczenie mienia, następnie jego transport, ale również magazynowanie, demontaż i montaż mebli, sprzętu RTV/AGD, komputerów.

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki:

  1. Przeprowadzki Biur
  2. Przeprowadzki Działów
  3. Przeprowadzki Firm

Przygotowanie do przeprowadzki:

  1. Opracowanie szczegółowego planu przeprowadzki, uwzględniającego priorytety i oczekiwania przeprowadzanej firmy, w tym priorytety działu IT.
  2. Dostarczenie w wyznaczonym terminie kartonów do pakowania dokumentacji znajdującej się w dotychczasowym biurze.

Usługa w dotychczasowym biurze:

W aktualnym obiekcie firmy wykonamy wszystkie czynności związane z przygotowaniem wyposażenia w tym mebli, dokumentów i sprzętu biurowego do bezpiecznego ich transportu.

Usługa ta może obejmować:

  1. zapewnienie odpowiednich, kartonów do pakowania zawartości szuflad, biurek, dokumentacji osobistej, oraz innego wyposażenia biura. Zgodnie z ustaleniami, pracownicy przeprowadzanej firmy osobiście spakują dokumentację firmową oraz rzeczy znajdujące się na biurkach lub czynność ta zostanie wykonana przez Arl-meble
  2. pracownicy Arl-meble będą odpowiedzialni za rozłączenie, zapakowanie i zabezpieczenia na czas transportu sprzętu IT (komputery, telefony, faksy, drukarki, itp.)

Transport do nowego obiektu:

Zapewniamy specjalistyczne wózki niezbędne do transportu mebli wewnątrz budynków. Transport mienia między budynkami będzie się odbywał przy użyciu samochodów ciężarowych w zabudowie kontenerowej. Na czas wykonywanej usługi zostaną zabezpieczone windy oraz główne ciągi komunikacyjne.

Usługa w nowych obiektach:

Usługa może obejmować:

  1. dostarczenie mienia do poszczególnych części nowych obiektów zgodnie z zatwierdzonym planem
  2. rozpakowanie sprzętów IT (komputerów, telefonów, drukarek itp.), oraz ich ustawienie na biurkach, bez lub z montowaniem
  3. dostarczenie kartonów z dokumentacją i sprzętem spakowanych przez Państwa pracowników i ich rozmieszczenie w bezpośrednie sąsiedztwie nowych stanowisk pracy, zgodnie z zatwierdzonym planem.